Pozvánka na Valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz

konanou v Dubí - Mstišov, K Emance 300,

dne 19. března 2018, od 17.00 hodin.

Navržený program Valné hromady:

  1. Zahájení
  2. Zpráva o činnosti hnutí za rok 2017
  3. Zpráva Rozhodčího výboru za rok 2017
  4. Zpráva Kontrolní komise za rok 2017
  5. Schválení hospodaření za rok 2017
  6. Schválení auditorské zprávy za rok 2017
  7. Změna stanov Hnutí Severočeši.cz
  8. Diskuse
  9. Závěr

Valné hromady se účastní v souladu s čl. II. odst. 2) Stanov Hnutí s hlasem rozhodujícím členové Předsednictva Hnutí, Kontrolní komise Hnutí, Rozhodčího výboru Hnutí a předsedové ZO nebo pověření delegáti ZO.

Pozvánka na valnou hromadu politického hnutí Severočeši.cz

Pozvánka na Valnou hromadu politického Hnutí Severočeši.cz.

Bývalá náměstkyně mosteckého primátora a současná opoziční zastupitelka Hana Jeníčková (Sdružení Mostečané Mostu) dostala za nelegální maření komunálních voleb v Mostě v roce 2014 osmiměsíční podmínku s jednoletou zkušební dobou. O vině a trestu rozhodl v pondělí odpoledne Okresní soud v Mostě.

Pozvánka na Řádnou valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz konanou v Mostě, dne 24. října 2016, od 14.30 hodin.

Mostecká opoziční zastupitelka Hana Jeníčková (Sdružení Mostečané Mostu) a Jan Hašek, bývalý ředitel městské sportovní haly, čelí obžalobě z přečinu maření přípravy a průběhu komunálních voleb v roce 2014, kdy se mělo kšeftovat s hlasy voličů v Chánově.

Sdělení Českého statistického úřadu okrskovým volebním komisím v Ústeckém kraji pro volby do zastupitelstev krajů 7. - 8. října 2016

Český statistický úřad (dále jen ČSÚ) jako volební orgán, jemuž je příslušným volebním zákonem svěřeno vypracování závazného systému zjišťování a zpracování výsledků voleb, upozorňuje okrskové volební komise pracující na území Ústeckého kraje, že odvolání všech kandidátů politického hnutí č. 18 Severočeši.cz, neznamená automatickou neplatnost hlasovacího lístku a neplatnost hlasu odevzdaného pro toto hnutí.

Před čtyřmi lety se Severočeši chystali vyrazit k další cestě do světa. Vybudovali loď a vypluli do vln moře krajské politiky.

Kraje mají určitou integrační funkci, ale skutečně okresy nám chybí. Pro malé obce byly velmi potřebné, protože úředníci na okresu znali dobře své okolí a byly pro obce a jejich starosty tím odborným zázemím pomáhajícím jim v té právní džungli, která panuje.

Čekají nás krajské a senátorské volby, ve vašem obvodu Ústí nad Labem se půjde k obojím volbám. V jakém stavu je podle vás Ústí nad Labem a celý kraj? A změnilo se něco za poslední roky?

Nechápu, proč bláznivou Merkelovou premiér Sobotka pozval do Prahy. Přeskočilo i jemu? Němkyně zaměstnaná v Německu jako federální kancléřka, je pro slušné lidi nežádoucí osobou.

Ze Slovenska a Polska zaznívají hlasy, že by nebylo od věci udržet Británii v EU. Vzhledem ke kolektivním prohlášením vedoucích představitelů EU v to moc nikdo nevěří. Zvláště, když si začínají hrát na chytré tajtrlíky z vnitřní skupiny EU skládající se z notorických zamindrákovaných hlupáků - Francie, z Německa a z Itálie. 

Oficiální zpráva říká, že na 21 místech ČR proběhnou z peněz Ministerstva pro místní rozvoj demolice budov. Nejde o nevyužité, ale o vybydlené, totálně zničené domy.

Představte si, že by se někde vzalo tolik peněz. Milá představa, že? Za to by se dalo pořídit mnoho věcí.