Pozvánka na valnou hromadu politického hnutí Severočeši.cz

Pozvánka na Valnou hromadu politického Hnutí Severočeši.cz.

Bývalá náměstkyně mosteckého primátora a současná opoziční zastupitelka Hana Jeníčková (Sdružení Mostečané Mostu) dostala za nelegální maření komunálních voleb v Mostě v roce 2014 osmiměsíční podmínku s jednoletou zkušební dobou. O vině a trestu rozhodl v pondělí odpoledne Okresní soud v Mostě.

Pozvánka na Řádnou valnou hromadu Hnutí Severočeši.cz konanou v Mostě, dne 24. října 2016, od 14.30 hodin.

Mostecká opoziční zastupitelka Hana Jeníčková (Sdružení Mostečané Mostu) a Jan Hašek, bývalý ředitel městské sportovní haly, čelí obžalobě z přečinu maření přípravy a průběhu komunálních voleb v roce 2014, kdy se mělo kšeftovat s hlasy voličů v Chánově.

Sdělení Českého statistického úřadu okrskovým volebním komisím v Ústeckém kraji pro volby do zastupitelstev krajů 7. - 8. října 2016

Český statistický úřad (dále jen ČSÚ) jako volební orgán, jemuž je příslušným volebním zákonem svěřeno vypracování závazného systému zjišťování a zpracování výsledků voleb, upozorňuje okrskové volební komise pracující na území Ústeckého kraje, že odvolání všech kandidátů politického hnutí č. 18 Severočeši.cz, neznamená automatickou neplatnost hlasovacího lístku a neplatnost hlasu odevzdaného pro toto hnutí.

Před čtyřmi lety se Severočeši chystali vyrazit k další cestě do světa. Vybudovali loď a vypluli do vln moře krajské politiky.

Kraje mají určitou integrační funkci, ale skutečně okresy nám chybí. Pro malé obce byly velmi potřebné, protože úředníci na okresu znali dobře své okolí a byly pro obce a jejich starosty tím odborným zázemím pomáhajícím jim v té právní džungli, která panuje.

Čekají nás krajské a senátorské volby, ve vašem obvodu Ústí nad Labem se půjde k obojím volbám. V jakém stavu je podle vás Ústí nad Labem a celý kraj? A změnilo se něco za poslední roky?

Nechápu, proč bláznivou Merkelovou premiér Sobotka pozval do Prahy. Přeskočilo i jemu? Němkyně zaměstnaná v Německu jako federální kancléřka, je pro slušné lidi nežádoucí osobou.

Ze Slovenska a Polska zaznívají hlasy, že by nebylo od věci udržet Británii v EU. Vzhledem ke kolektivním prohlášením vedoucích představitelů EU v to moc nikdo nevěří. Zvláště, když si začínají hrát na chytré tajtrlíky z vnitřní skupiny EU skládající se z notorických zamindrákovaných hlupáků - Francie, z Německa a z Itálie. 

Oficiální zpráva říká, že na 21 místech ČR proběhnou z peněz Ministerstva pro místní rozvoj demolice budov. Nejde o nevyužité, ale o vybydlené, totálně zničené domy.

Představte si, že by se někde vzalo tolik peněz. Milá představa, že? Za to by se dalo pořídit mnoho věcí.

Po úspěchu v komunálních volbách a splnění slibu, že se Severočeši stanou hlasem v Radě města Litoměřice, se náš tým připravuje také na podzimní krajské volby. Stejně jako v Litoměřicích, tak i v Ústeckém kraji nám jde hlavně o tým složený z odborníků.