Po úspěchu v komunálních volbách a splnění slibu, že se Severočeši stanou hlasem v Radě města Litoměřice, se náš tým připravuje také na podzimní krajské volby. Stejně jako v Litoměřicích, tak i v Ústeckém kraji nám jde hlavně o tým složený z odborníků. O spolupráci a možnost využít dlouholeté ekonomické zkušenosti z vedení roudnické nemocnice jsme požádali jejího bývalého majitele Josefa Kohouta, nyní poradce bývalého guvernéra České národní banky Zdeňka Tůmy. O zkušenosti z vedení menších obcí se v našem týmu dělí dlouholetý starosta Brozan Václav Bešta, bývalá starostka Žalhostic Alena Vacková nebo bývalý starosta Třebívlic a krajský zastupitel Josef Seifert.

Protože je okres Litoměřice a celý Ústecký kraj velmi zajímavou turistickou destinací, máme silné zastupení i v této oblasti. Ředitel Destinační agentury České středohoří a člen Místní akční skupiny Podřipska Luděk Jirman je zárukou, že se o Ústeckém kraji bude i nadále hovořit jako o zajímavém místě k trávení volného času. K turistice má velmi blízko take kultura a litoměřická zastupitelka a zástupkyně ředitele Severočeské galerie výtvarného umění Olga Kubelková je známá organizováním mnoha zajímavých akcí pro širokou veřejnost.

Kulturu, historii, tradice, ale také podporu malých řemeslníků a drobných prodejců. To vše nabízí v celé republice známé jméno Libora Uhlíka. Svými jarmarky proslavil Úštěk v celé republice a našemu týmu nabízí nejen zkušenosti z pořádání takto velkých akcí, ale také velmi cenné informace od drobných řemeslníků na téma elektronické evidence tržeb, kterou považuje pro mnoho nositelů tradičních řemesel jako likvidační.

Máme i řadu podporovatelů. Jedním z nich je automobilový závodník a majitel známého pneuservisu C&S Černohorský z Lovosic nebo dirigent Severočeské harmonie Štětí Karel Tesařík.

Okres Litoměřice byl za posledních 15let několikrát postižen velkými povodněmi a i oblast krizového řízení je pro nás důležitá. Proto jsme opět požádali o práci v týmu velitele hasičské stanice v Lovosicích Lukáše Balaštíka, který byl za svou práci při povodních oceněn medailí z rukou prezidenta Miloše Zemana.

O tento pestrý, úspěšný a hlavně pracovitý tým se může opřít náš nejvýše postavený kandidát Lukas Wünsch. O místo v krajském zastupiteletvu bude jednatel Zahrady Čech, litoměřický radní a člen organizačního týmu populární letecké Memorial Air Show usilovat z patého místa kandidátky hnutí Severočeši.cz.