Žiji a pracuji v našem kraji celý život. Rody obou mých rodičů pocházejí rovněž ze severu, mé dospělé děti tu rovněž žijí. Severní Čechy považuji za nádhernou krajinu, malebné kopce Českého středohoří či panorama Krušných hor jen tak jinde nenajdete. Náš kraj ale nemá zrovna ideální image proti ostatním krajům. Je to dané intenzivní těžební činnosti, chemickým průmyslem. Bohužel se na tom podílelo i hojně medializované dřívější neprůhledné vedení kraje, podivné zakázky stylu po nás potopa.

Já nabízím své letité zkušenosti, pracovitost, slušné, ale nekompromisní jednání. Pracoval jsem ve školství, ale již přes dvacet let jsem OSVČ, provozuji několik maloobchodů, pro město Úštěk vymýšlím a organizuji velké historické akce s mnohatisícovou návštěvností, pořádám výstavy známých osobností v Galerii U brány - Jiří Suchý, Iva Hüttnerová, Kristián Kodet či F. R. Čech - a podílím se i na dalších aktivitách v turistickém ruchu. Organizuji několik let farmářské trhy v České Lípě.

Bydlím v Úštěku, rodák jsem z Litoměřic, bydlel jsem v Lovosicích a střední školu jsem absolvoval v Chomutově. Jsem ženatý, mám tři dospělé vysokoškolsky vzdělané děti, na které jsem hrdý. Dvě mé děti dělali i vrcholový sport na úrovni české reprezentace (judo, aerobic, hip hop). V době předrevoluční jsem byl hlavním pořadatelem mírně protirežimního hudebního festivalu v Litoměřicích. V Úštěku jsem byl v době nedávné zastupitelem i radním. Nebyl jsem a nejsem v žádné politické straně, ale vždy jsem se snažil v místě svého bydliště dělat v rámci svých možností něco navíc pro ostatní.

V případě svého zvolení bych se zaměřil na turistický ruch, podporu regionálních aktivit a zlepšení image našeho krásného kraje. S turistickým ruchem souvisí i kulturní aktivity, zlepšování nabídky pro návštěvníky kraje, podpora smysluplných regionálních aktivit. Ty jdou v ruku v ruce s běžným životem našich spoluobčanů, s jejich hrdostí na svoji obec, region a kraj. Jako bývalá oblast Sudet máme co dohánět. S potěšením sleduji, že se v mnoha městech a obcích mění mnohé k lepšímu, vždy to závisí na nadšení a odhodlanosti vedení obcí, ale i na komunikaci s místními spolky, podnikateli. V této oblasti mohu rovněž nabídnout své schopnosti a zkušenosti a hlavně viditelné výsledky.